1.přípravné utkání Slovan - Benátky

17.08.2016 09:53

Kolem půl šesté přicházím k pokladnám zimního stadionu a hned mě zarazí dlouhá fronta u pokladen, která byla tou dobou až k silnici. Říkám si, že by byl takový zájem o přípravné utkání s Benátkami? Hned po chvilce si všímám, že obě dvě pokladny slouží k výměně či nákupu nových permanentních vstupenek, tak už mi je to jasné. Nutno dodat, že byla otevřena ještě jedna pokladna, která byla výhradně pro permanentky u které však stáli dva, tři lidi. Díky známosti nemusím stát frontu a lístek se ke mně dostává rychleji a vstupuji na stadion. O proti minulým rokům je k dispozici i tribuna nad střídačkami.

Vzhledem k dlouhým frontám na stadion se diváci trousí na stadion ještě v polovině první třetiny. Co se týče fandění, tak nejlepší výkon podáváme v prvních 18. minutách. Jinak je to bída. Fandí část kotle a druhá si vypráví své zážitky z prázdnin, nebo si fotí na své instagramové účty selfíčka. Tyhle lidi prostě do KOTLE NEPATŘÍ!!!! No nic aspoň část lidí, která chodí do kotle delší dobu se snaží klukům vytvářet důstojnou atmosféru. Celý zápas fandíme slušně až do konce zápasu. V souboji u mantinelu sráží hostující hráč nepochopitelně našeho hráče, který vůbec neměl zájem hrát a z kotle se ozývá pokřik: "Zku*vený Benátky..." Zápas naše mladé mužstvo tvořené výhradně z juniorů vyhrává 4:3! Po zápase jim děkujeme a snažíme se, aby se hráči chytli za ramena a zaskákali si s námi. Bohužel to nepochopili a odjíždí do šaten. My se rozchazíme a domlouváme se už na zítřejší (4.8.) výjezd do Litoměřic.