Benátky-Slovan //Maruška

06.11.2016 12:44

Na tenhle výjezd jen tak asi nezapomenu...cesta tam měla trvat hodinu, trvala o půl hodinky déle jelikož jsme se trochu ztratili no nic když jsem přijela do Benátek vyšla jsem si kopeček k zimáku a nevidím venku pokladnu pak ale zahlednu ceduli s nápisem "pokladna" přijdu k ni a hádejte...nikde nic tak si to valim za roh a tam griluji klobasy tak se ptám mladíka zdali nevi, kde jsou pokladny pak me zaslechne pan a řekne mi ze ať jdu s ním zadarmo takže 10Kč ušetřeno no běžím rychle do sektoru hostů abych si stihla zafandit. Po skončení první třetiny jdu ven pokecat o cestě a po deseti minutách jdeme opět dovnitř. Ve druhé třetině padli 2góly do branky domácích a my skórovali na 3:1. O přestávce ochutnavam místní občerstvení (Bavorská klobasa) a nemůžu si stěžovat po dojezeni vyrazím opět do našeho sektoru a co neuvidím ? Speakera domácích!!! Ve třetí minutě třetí tretiny skoruji domácí na stav 2:3 a my povzbuzujeme hráče k dalšímu gólu abychom měli vítězství jistější. No ale jako kdyby to nebyl Slovan venku tak v patnácté minutě střílí J. Plodek z domácího týmu puk do naší brány a vyrovnávají na 3:3. Do konce třetiny nikdo žádnou branku nedal tudíž bylo prodloužení ve kterém nám zajistil V. Brož vítězství. Po prodloužení klasická děkovačka hráčům. Po skončení napínavého zápasu jdu k autu ve kterém na me čeká taťka a jedem směr Česká Lípa. No ale bylo to ještě horší než cesta tam. Po 30km zjišťujeme, že jedeme na Prahu tudiž opačným směrem a jediné co nás zachraňuje jsou prodavačky na benzínových pumpach a Google Maps. Jenže Mapy se nám trošku zasekavali ale naštěstí po hodině a půl jsme dorazili do České Lípy a z te ještě deset minut na chatu. No tento výjezd nás vyšel na 202 ujetých kilometrů. Naštěstí vše dopadlo v pořádku.